+90 541 322 4426
en      tr

Sosyal Medyada Biz}

Tjg Taiwan 2017 Tayvan Uluslararası Kuyumculuk ve Mücevherat Fuarı

Tjg Taiwan 2017 Tayvan Uluslararası Kuyumculuk ve Mücevherat Fuarı

5. Tayvan Uluslararası Kuyumculuk ve Mücevherat Fuarı

3 – 6  Kasım 2017 tarihleri arasında 5. si gerçekleşecek olan  Tayvan  Uluslararası Kuyumculuk ve Mücevherat Fuarı , Tayvan ve Çevre  ülkelerinden bir çok profesyonel  ve parakendeci ziyaretçi çekmektedir.  4 gün sürecek fuarda toptancılara ve parakendeci müşterilere ulaşabileceksiniz.

Fuar Tayvan Kuyumcular birliği ve UBM ile birlikte organize edilmektedir.  Fuarı bir çok bakanlık ve devlet kurumu desteklemektedir.

Geçtiğimiz yıl 36 ülkeden 7 bin “alıcı – ziyaretçi” fuarı gezmiştir. 13 ülkeden  183 firma  303 stand ile fuara katılım sağlamıştır.

Çin kuyumcular odası her yıl fuarı delegasyon ve üyeleri  ile ziyaret etmektedir.

2017 Fuarı için italya yine pavilyon olarak katılmaktadır.

Fuarda Bir çok stand şimdiden satılmış çok az bir stand kalmıştır.

Geçmiş dönemde Türkiye de ve Dünya’da bilinen marka firmaların katılım gösterdiği fuarda; Uluslar arası firmalara karşı avantajlı yerlere sahip olmak isteyen firmalarımızın erken başvuru yapması önemle rica olunur.

Ekonomi Bakanlığı bireysel yurtdışı fuar teşvik tebliğlerine göre : Stand Maliyeti, Nakliyesi ve 2 Kişilik Ekonomik Sınıf uçak bileti %50 teşvik kapsamındadır.

Tayvan ve Asya Ülkeleri pazarında firmanızı tanıtmak ve ürünlerinizi satmak için en uygun adres olan “Tayvan Jewellery & Gem Fair 2017” Fuarına katılmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuarın geçmiş dönem bilgilerine linkten ulaşabilirsiniz ;  www.taiwanjewelleryfair.com

Not : 30 Kasım 3 Aralık 2017 tarihlerinde Hong Kong’ta düzenlenecek “JMA HONG KONG 2017” fuarının satışları devam etmektedir.

Hong Kong Altın ve Mücevher Üreticileri Birliğinin düzenlediği Fuarı: www.jewelryshows.org adresinden inceleyebilir, katılım için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

26 Aralık 2017