+90 541 322 4426
en      tr

Sosyal Medyada Biz}

SIJE’ 2017 Singapore – Singapur Uluslararası Kuyumculuk ve Mücevherat Fuarı

SIJE’ 2017 Singapore – Singapur Uluslararası Kuyumculuk ve Mücevherat Fuarı

6. SIJE’ 2017 Singapur Uluslararası Kuyumculuk ve Mücevherat Fuarı

 

6 – 9 Temmuz 2017 tarihleri arasında 6. sı  gerçekleşecek olan  Singapur Uluslararası Kuyumculuk ve Mücevherat Fuarı  ( SIJE’ 2017 ) Singapur ve Çevre  ülkelerinden bir çok profesyonel  ve son tüketici ziyaretçileri çekmektedir.  Başkent Singapur’da  düzenlenen fuar 6 yıldır sektörün nabzını tutmaya devam ediyor.

Singapur Türkiye arasında anlaşma gereğince 90 gün’e kadar Vizesiz giriş-çıkış serbesttir.

Fuara katılan ve destekleyen kurumlar; Hong Kong Jewellery and Jade Manufacturers Association, Italian Trade Agencies ( ITA ), Ministry of commerce, Cambodia, Mayanmar Gems and Jewellery entre preneur association, The Gems and Jewellery export promotions council ( GJEPC ), Guangzhou Watches and Clocks Association, Singapore Ministry of trade., etc.

Geçtiğimiz yıl 11.000 ziyaretçi fuarı gezmiştir. 26 Farklı ülkeden 300 civarı firma fuara katılım sağlamıştır.

Fuarda Parakende satış yapmakta mümkündür. Fuarın Resmi taşıyıcı ve gümrük firması BRINGS’tir.

Geçen sene fuarda 4 günde 21 milyon dolarlık parakende satış yapılmıştır.

2017 Fuarında;  italya, çin, hong kong, kamboçya, hindistan, israil, japonya, tayland  pavilyon olarak katılmaktadır.

Fuarın Ana sponsoru HSBC BANKASI olup fuara gelen tüm ziyaretçilere alışverişlerinde çekilişler hediyeler vermektedir.  Alışverişlerde çok rağbet gören kampanyalar düzenlemektedir.

Geçmiş dönemde Dünya’da bilinen marka firmaların katılım gösterdiği fuarda; Uluslar arası firmalara karşı avantajlı yerlere sahip olmak isteyen firmalarımızın erken başvuru yapması önemle rica olunur.

Ekonomi Bakanlığı bireysel yurtdışı fuar teşvik tebliğlerine göre : Stand Maliyeti, Nakliyesi ve 2 Kişilik Ekonomik Sınıf uçak bileti %50 teşvik kapsamındadır.

Singapur ve Asya Ülkeleri pazarında firmanızı tanıtmak ve ürünlerinizi satmak için en uygun adres olan “SIJE’ 2017” Fuarına katılmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuarın geçmiş dönem bilgilerine linkten ulaşabilirsiniz ;  www.sije.com.sg

26 Aralık 2017