+90 541 322 4426
en      tr

Sosyal Medyada Biz}

Melco’ 2017 Spain-Ispanya Uluslararası Tüketici Elektroniği ve Ev içi Elektrikli Küçük Ev Aletleri Fuarı

Melco’ 2017 Spain-Ispanya Uluslararası Tüketici Elektroniği ve Ev içi Elektrikli Küçük Ev Aletleri Fuarı

5. Melco’ 2017 Ispanya Uluslararası Tüketici Elektroniği ve Ev içi Elektrikli Küçük Ev Aletleri Fuarı

06 – 07 Haziran 2017 tarihleri arasında 5. si gerçekleşecek olan  İspanya Uluslararası Tüketici Elektroniği ve Ev içi Elektrikli Küçük Ev Aletleri Fuarı  (Melco’ 2017 ) İspanya ve Çevre  ülkelerinden bir çok profesyonel ziyaretçi çekmektedir.  İspanyanın en büyük kentlerinden olan Zaragoza da  düzenlenen fuar 5  yıldır sektörün nabzını tutmaya devam ediyor.

Fuar İspanya Ekonomi Bakanlığı, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı  ve Zaragoza Ticaret ve Sanayi odası tarafından desteklenmektedir.

Geçtiğimiz yıl 14.000 ziyaretçi fuarı gezmiştir. 18 Farklı ülkeden 220 firma fuara katılım sağlamıştır.

35 ülkeden 700 yetkili ziyaretçi ile b2b toplantılarıda yapılmıştır. Bu sene 1000 civarında profesyonel ziyaretçi ile katılımcıların b2b toplantısında buluşturulması hedeflenmektedir.

Fuarda konferans ve seminerlerde bulunmaktadır, ve bir çok devlet erkanı fuara ve konferanslara katılmaktadır.

Tüketici Elektroniği ve Elektrikli ev aletleri konusunda ispanyanın ilk ve tek büyük fuarıdır.

Geçmiş dönemde Dünya’da bilinen marka firmaların katılım gösterdiği fuarda; Uluslar arası firmalara karşı avantajlı yerlere sahip olmak isteyen firmalarımızın erken başvuru yapması önemle rica olunur.

Ekonomi Bakanlığı bireysel yurtdışı fuar teşvik tebliğlerine göre : Stand Maliyeti, Nakliyesi ve 2 Kişilik Ekonomik Sınıf uçak bileti %50 teşvik kapsamındadır.

İspanya  ve Avrupa Ülkeleri pazarında firmanızı tanıtmak ve ürünlerinizi satmak için en uygun adres olan “Melco’ 2017” Fuarına katılmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuarın geçmiş dönem bilgilerine linkten ulaşabilirsiniz ;  www.melco2017.com

26 Aralık 2017