+90 541 322 4426
en      tr

Sosyal Medyada Biz}

Iwed Qatar 2017 Katar Uluslararası Gelinlik – Çeyiz ve Evlilik Fuarı

Iwed Qatar 2017 Katar Uluslararası Gelinlik – Çeyiz ve Evlilik Fuarı

10. Katar Uluslararası Gelinlik – Çeyiz ve Evlilik Fuarı

 

25-29 Nisan 2017 tarihleri arasında 10. su gerçekleşecek olan Katar Uluslararası Gelinlik, Çeyiz ve Evlilik  Fuarı  ( IWED- International Wedding Exhibition Doha 2017 ) Katar da Gelinlik-Çeyiz ve Evlilik sektöründeki tek fuarıdır.  Fuar Başkent Doha da 10 yıldır düzenlenmekte ve büyük rağbet görmektedir.

Fuarı geçen yıl toplam 32.700 kişi ziyaret etmiştir. Şeyh Aileleri ve Devlet yöneticileride fuara büyük ilgi göstermektedir. Fuara bir çok ülkeden katılımcı firmalar ilgi göstermektedirler.

Kuveyt, Bae, Suudi Arabistan, Ürdün, Lübnan Bahreyn, Umman ziyaretçi ve katılımcı ülkeler arasında yer almaktadır.

Fuarda Ayrıca gelinlik ve damatlık firmalarının katılacağı DEFİLE bulunmakta ve katılımcı firmalardan ve ziyaretçilerden büyük rağbet görmektedir.

Katılımcı Profili;

Gelinlikler – Nişan ve Gece elbiseleri

Abiye – Kaftan – Kıyafetler

Damatlıklar

Çeyizler  – Ev Tekstili

Kozmetik  – Takı ve Mucevherat

Çikolata-Lokum-Şekerleme-İkram Ürünleri

Limuzin Servis Hizmetleri – Evlilik ve Düğün ihtiyaçları

Geçmiş dönemde Dünya’da bilinen marka firmaların katılım gösterdiği fuarda; Uluslar arası firmalara karşı avantajlı yerlere sahip olmak isteyen firmalarımızın erken başvuru yapması önemle rica olunur.

Ekonomi Bakanlığı teşvik listesinde yer alan fuarın: Stand Maliyeti, Nakliyesi ve 2 Kişilik Ekonomik Sınıf uçak bileti %50 teşvik kapsamındadır.

Katar ve Körfez Arap Ülkeleri pazarında firmanızı tanıtmak ve ürünlerinizi satmak için en uygun adres olan “IWED- International Wedding Exhibition Doha 2017” Fuarına katılmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuarın tanıtım ve broşürüne ulaşma linki ;   http://iwed.qatar-expo.com/download/Brochure.pdf

26 Aralık 2017