+90 541 322 4426
en      tr

Sosyal Medyada Biz}

ireis 2017 Abu Dhabi Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı stand satışları başladı

ireis 2017 Abu Dhabi Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı stand satışları başladı

Abu Dhabi Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı

2 – 4 Kasım  2017 tarihleri arasında 9.  gerçekleşecek olan Abu Dhabi Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı  ( ireis 2017 ) Birleşik Arap Emirlikleri ve Çevre ülkelerinin Gayrimenkul ve Emlak sektörlerinde en iyi fuarlarından biridir.  Bae’nin başkenti  Abu Dhabi de 9. düzenlenecek bu fuarda yerinizi şimdiden ayırtmalısınız.

Fuarı geçen yıl Gayrimenkul yatırımcılarının büyük rağbet gösterdiği fuarı toplamda 15.000 kişi ziyaret etmiştir.

VIP kayıtlı yatırımcıların  katılımcılar ile ikili görüşmeleri ( business matching ) çok başarılı bir şekilde  organize edilmektedir.

Fuara pavilion bazında katılan ülkeler; Ispanya, Ingiltere, Portekiz, Amerika, Kanada, Macaristan, Kıbrıs, Fas, Vietnam, Pakistan, Filipinler, Türkiye, Mısır, Hindistan.

Fuarın ülkede yazılı ve görsel basında çok iyi reklamları yapılmaktadır.

Birleşik Arap Emirliklerinin Başkenti  Abu Dhabi Petrol ve gaz zengini bir şehir ve Emirliktir. İş adamları ve şehir halkının satın alma ve yatırım gücü yüksektir. Yatırımcı ve son tüketiciyi hedefleyen tek fuardır.

400 den fazla proje ve 150 den fazla katılımcısı ile uluslararası gayrimenkul projelerini körfez arab ülkelerinde görücüye çıkaran önemli bir fuardır.

Fuara BAE devlet kademesi de büyük ilgi göstermektedir. Geçtiğimiz yıl fuarda 180 milyon usd değerinde satış hacmi oluşmuştur.

Geçmiş dönemde Türkiye’de ve Dünya’da bilinen marka firmaların katılım gösterdiği fuarda; Uluslar arası firmalara karşı avantajlı yerlere sahip olmak isteyen firmalarımızın erken başvuru yapması önemle rica olunur.

Bae ve Körfez Arap ülkeleri pazarında firmanızı tanıtmak ve ürünlerinizi satmak için en uygun adres olan “IREIS2017” Fuarına katılmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuarın web sitesi linki ;  http://www.realestateshow.ae/

19 Nisan 2017