+90 541 322 4426
en      tr

Sosyal Medyada Biz}

Iran Gold Exhibition-Iran Uluslararası Altın ve Mücevherat Fuarı

Iran Gold Exhibition-Iran Uluslararası Altın ve Mücevherat Fuarı

9. Iran Uluslararası Altın ve Mücevherat Fuarı

 

15 – 18 Şubat 2017 tarihleri arasında 9. su gerçekleşecek olan Iran Uluslararası Altın ve Mücevherat Fuarı (IRANGOLDEXPO 2017 ) Iran altın, mücevher üreticileri ve ihracatçı birliğinin bünyesinde Başkent Tahran da organize edilmektedir.

Fuarı geçtiğimiz yıl 10.000 kişinin üzerinde ziyaretçi gezmiştir. Ayrıca kayıtlı 1.000 VIP  ziyaretçi alıcı olarak fuarı ziyaret etmişlerdir. Iran kuyumcular odasının destekleriyle “Sepantaş kish Exhibition org.” organizatör firma tarafından düzenlenmektedir. Aynı organizatör fuarı iran kish şehrinde de düzenlenmektedir.

Geçtiğimiz yıl fuara 4 ülkeden 160 firma katılımcı olmuş ve fuar 4 hol’de toplamda  20.000 m2 ( brüt ) 10.000 m2 net alanda açılmıştır. Bu yıl 200 civarı firmanın katılımı beklenmektedir.

VIP ziyaretçileri arttırmak için çalışmalar yapılmaktadır.

Geçmiş dönemde birçok bilinen marka firmaların katılım gösterdiği fuarda; Uluslar arası firmalara karşı avantajlı yerlere sahip olmak isteyen firmalarımızın erken başvuru yapması önemle rica olunur.

Ekonomi Bakanlığı yurtdışı fuar teşviklerine göre  : Stand Maliyeti, Nakliyesi ve 2 Kişilik Ekonomik Sınıf uçak bileti ve konaklamalar % 50 oranında yararlanılabilir.. Fuara gidilmeden bağlı olunan ihracatçılar birliği fuar teşviki ön talep formu doldurulmalıdır.

IRAN pazarında firmanızı tanıtmak ve ürünlerinizi satmak için en uygun adres olan “IRAN GOLD EXPO 2017” Fuarına katılmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuarın geçmiş dönem bilgilerine linkten ulaşabilirsiniz ;  http://irangoldexpo.ir/en

26 Aralık 2017