+90 541 322 4426
en      tr

Sosyal Medyada Biz}

Indonesia International Modern Agriculture Expo-Endonezya Tarım Fuarı

Indonesia International Modern Agriculture Expo-Endonezya Tarım Fuarı

17.Endonezya Tarım Fuarı 2017 Endonezya Uluslararası Tarım Teknolojileri – Ekipmanları – Makineleri ve Tarım ürünleri Fuarı

Uzakdoğu Asya’nın DEV TARIM ÜLKESİNE DAVETLİSİNİZ.

11 – 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Endonezya’nın başkenti Jakarta da 17.si düzenlenecek olan  Uluslararası Tarım Teknolojileri – Ekipmanları – Makineleri ve Tarım ürünleri Fuarı ( Indonesia  International Modern Agricultre  2017 ) Ülkede tarım sektörünün nabzını tutmaya devam ediyor.

Endonezya  Gıda – Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Endüstri Bakanlığı  ve Jakarta Ticaret ve Sanayi odası destekleri ve Endonezya tarım ve gıda birliği himayelerinde  17 yıldır düzenlenmektedir.

Fuar 15.000 net m2 de organize edilmekte ve 350 den fazla stand açılmaktadır.

Fuara geçtğimiz yıl 20 ülkeden  26.000 ziyaretçi gelmiştir.

Fuarda katılımcılar için B2B toplantılarda organize edilmektedir.

Fuarda konferans ve seminerlerde bulunmaktadır, ve tüm devlet erkanı fuara ve konferanslara katılmaktadır.

Yaklaşık 300 MİLYON nüfusu ile uzakdoğu asyanın dev ülkelerinden olan Endonezya da  tarım ve gıda sektörlerine devlet yatırımları devam etmektedir.

Tarımsal kalkınma projelerine son 5 yıldır çok ciddi yatırımlar yapan Endonezya, Uzakdoğu ve asya ülkeleri arasında en büyük tarım üreticilerinden biridir.

Fuara Tarım Makine ve Teknolojinin yanı sıra, Tarım ve gıda ürünleri ve HALAL sertifikalı ürün üreticileride katılmaktadır.

Uluslar arası firmalara karşı avantajlı yerlere sahip olmak isteyen firmalarımızın erken başvuru yapması önemle rica olunur.

Ekonomi Bakanlığı bireysel yurtdışı fuar teşvik tebliğlerine göre : Stand Maliyeti, Nakliyesi ve 2 Kişilik Ekonomik Sınıf uçak bileti %50 teşvik kapsamındadır.

Endonezya ve Uzakdoğu Asya  ülkeleri pazarında firmanızı tanıtmak ve ürünlerinizi satmak için en uygun adres olan “Indonesia  International Modern Agricultre  2017” Fuarına katılmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuarın bilgilerine linkten ulaşabilirsiniz    www.agrofood.co.id

26 Aralık 2017