+90 541 322 4426
en      tr

Sosyal Medyada Biz}

IJF 2018 Vietnam Uluslararası Kuyumculuk ve Mücevherat Fuarı

IJF 2018 Vietnam Uluslararası Kuyumculuk ve Mücevherat Fuarı

17. IJF’ 2018 Vietnam Uluslararası Kuyumculuk ve Mücevherat Fuarı

 

VİETNAMDA YENİ ÇIKARILAN KANUNA GÖRE;  TÜM KATILIMCI FİRMALAR 900 USD GİRİŞ ÇIKIŞ VERGİSİ ÖDEYEREK ÜRÜNLERİNİ YOLCU BERABERİNDE ÜLKEYE GETİREBİLMEKTEDİR.

17 – 20 Mayıs 2018  tarihleri arasında 17. gerçekleşecek olan  Vietnam Uluslararası Kuyumculuk ve Mücevherat Fuarı  ( IJF’ 2018 ) Vietnam ve Çevre  ülkelerinden bir çok profesyonel ziyaretçi çekmektedir.  Vietnam  en büyük kenti olan Ho Chi Minh’de  düzenlenen fuar 17 yıldır sektörün nabzını tutmaya devam ediyor. 4 gün sürecek fuarda toptancılara ve parakendeci müşterilere ulaşabileceksiniz.

– Fuar tarihleri: 17 – 20 Mayıs 2018

– Fuar websitesi: www.vietnamjewelryshow.com

 

Fuardan Notlar;

 

– Vietnamda  toptan ve parakende satışın bir arada olduğu ilk ve tek fuardır.

– 16 yıldır düzenlenen fuar  Vietnam  Sanayi ve Ticaret Bakanlığı ve World Trade Fair tarafından birlikte organize edilmektedir.

– Fuarda Parakende satış yapmak  mümkündür. Fuarın Resmi taşıyıcı ve gümrük firması BRINGS’tir.

– Geçtiğimiz yıl 10.844 ziyaretçi fuarı gezmiştir.

– 20 Farklı ülkeden 215  firma fuara katılım sağlamıştır. ( Belçika ,  Çek Cumh., Mısır, Çin , Hong Kong , Hindistan ,  Türkiye , Endonezya, İtalya, İsrail, Japonya, Kore, Malezya, Polonya, Singapur, İsviçre, Tayland, Taywan, Bae, Abd, Vietnam )

-Vietnam fuarına katılan uluslararası firmalar, fuara getirdiği ürünleri fuarda kolaylıkla satabilirler.

Satışlar için Vergilendirme;    %13’tür

– 2018 Fuarı için italya yine pavilyon olarak katılmaktadır.

Daha Önceki fuarlara Türkiyeden katılan firmalar ;

Arpaş – Atasay – Goldaş – On Mücevherat – Altınböcek – Golden Bug Jewellery – Cetaş – Fmb Jewellery – Gusto Özname Kuyumculuk – Lara Kuyumculuk  – Alpress Kalıpçılık – Alper Tuncoku – Simay Kuyumculuk

MALİYETLER & TESVIKLER

 

9 M2 stand 3.500 Usd. ( Tek Cepheli stand. 4 florasan aydınlatma, 1 masa 4 sandalye, halı, firma isim yazısı, çöp kovası, elektrik soketi  fiyata dahildir. Köşe stand fiyat farkı + 700 usd ‘dir)

 

Tüm ödemeler, fuarın ana organizatörüne yapılacaktır. ( World Trade Fair Org. )

 

Ekonomi Bakanlığı yurtdışı bireysel fuar katılım tebliğilerine göre fuarın: Stand Maliyeti, Nakliyesi ve 2 Kişilik Ekonomik Sınıf uçak bileti %50 teşvik kapsamındadır.

 

Vietnam ve Asya Ülkeleri pazarında firmanızı tanıtmak ve ürünlerinizi satmak için en uygun adres olan “IJF’ 2018” Fuarına katılmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuarın geçmiş dönem bilgilerine linkten ulaşabilirsiniz ;  www.vietnamjewelryshow.com

28 Aralık 2017