+90 541 322 4426
en      tr

Sosyal Medyada Biz}

FurinTech’2017 Belarus Mobilya Fuarı

FurinTech’2017 Belarus Mobilya Fuarı

22. FurinTech’2017 Uluslararası Mobilya ve iç dekorasyon ürünleri ve Mobilya üretim Teknolojileri Fuarı

11 – 14 Nisan 2017 tarihleri arasında 22. si gerçekleşecek olan  Uluslararası Mobilya ve iç dekorasyon ürünleri ve Mobilya üretim Teknolojileri Fuarı (FurinTech’2017 ) Belarus ve Çevre  ülkelerinden bir çok profesyonel ziyaretçi çekmektedir.  Belarus’un en büyük kenti ve başkenti olan Minks’te  düzenlenen fuar 22 yıldır sektörün nabzını tutmaya devam ediyor.

10 milyonluk  nufusu ile Belarus, Baltık pazarına açılan kapıdır. Avrupa ile ticarette Rusyanın ve Orta Asyanın Avrupaya geçiş kapısı sayılan ülkedir.

Geçtiğimiz yıl 10.000 ziyaretçi fuarı gezmiştir. 10 Farklı ülkeden firmalar fuara katılım sağlamıştır.

Katılımcı Ürün Grupları;

MOBILYA – DİZAYN

Ev Mobilya ve Ürünleri

İç Dekorasyon Ürünleri

Mutfak Banyo

Ev Tekstili

TEKNOLOJİ

Mobilya üretim teknolojileri ve makinaları

Yan Sanayileri ve Hammadde

Geçmiş dönemde Dünya’da bilinen marka firmaların katılım gösterdiği fuarda; Uluslar arası firmalara karşı avantajlı yerlere sahip olmak isteyen firmalarımızın erken başvuru yapması önemle rica olunur.

Ekonomi Bakanlığı bireysel yurtdışı fuar teşvik tebliğlerine göre : Stand Maliyeti, Nakliyesi ve 2 Kişilik Ekonomik Sınıf uçak bileti %50 teşvik kapsamındadır.

Belarus ve Baltık Ülkeleri pazarında firmanızı tanıtmak ve ürünlerinizi satmak için en uygun adres olan “FurinTech’2017” Fuarına katılmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuarın geçmiş dönem bilgilerine linkten ulaşabilirsiniz ;  www.expoforum.by

26 Aralık 2017