en      tr

Vietnam Uluslararası Kuyumculuk ve Mücevherat Fuarı   IJF’ 2017 November

IJF’ 2017 Vietnam Uluslararası Kuyumculuk ve Mücevherat Fuarı

8 – 12 Kasım 2017 tarihleri arasında 16. si gerçekleşecek olan  Vietnam Uluslararası Kuyumculuk ve Mücevherat Fuarı  ( IJF’ 2017 ) Vietnam ve Çevre  ülkelerinden bir çok profesyonel ziyaretçi çekmektedir.  Vietnam  en büyük kenti olan Ho Chi Minh’de  düzenlenen fuar 16 yıldır sektörün nabzını tutmaya devam ediyor. 5 gün sürecek fuarda toptancılara ve parakendeci müşterilere ulaşabileceksiniz.

Fuar Vietnam sanayi ve Ticaret Bakanlığı ve World Trade Fair tarafından birlikte organize edilmektedir.

Geçtiğimiz yıl 15.000 ziyaretçi fuarı gezmiştir. 20 Farklı ülkeden 220 firma fuara katılım sağlamıştır.

Vietnam son 5 senedir istikrarlı büyümesi sayesinde Asyanın yükselen yıldızı lakabını almıştır.

Vietnam fuarına katılan uluslararası firmalar, fuara getirdiği ürünleri fuarda kolaylıkla satabilirler. Satışlar için Vergilendirme; ( Fuarın son günü forwarder tarafından belirlenecek ve raporlanarak ) satılan ürünlerin toplam vergi oranı % 13 e düşürülmüştür.

2017 Fuarı için italya yine pavilyon olarak katılmaktadır.

Geçtiğimiz fuarlara Türkiyeden katılan firmalar ;

Arpaş – Atasay – Goldaş – On Mücevherat – Altınböcek – Golden Bug Jewellery – Cetaş – Fmb Jewellery – Gusto Özname Kuyumculuk – Lara Kuyumculuk  – Alpress Kalıpçılık – Alper Tuncoku – Simay Kuyumculuk

Geçtiğimiz fuara Türk katılmcılarımız YOLCU BERABERİNDE ÜRÜNLERİYLE GİDİP GELMİŞLERDİR.

Fuarda Bir çok stand şimdiden satılmış çok az bir stand kalmıştır.

Fuarda Parakende satış yapmakta mümkündür. Fuarın Resmi taşıyıcı ve gümrük firması BRINGS’tir.

Geçmiş dönemde Türkiye de ve Dünya’da bilinen marka firmaların katılım gösterdiği fuarda; Uluslar arası firmalara karşı avantajlı yerlere sahip olmak isteyen firmalarımızın erken başvuru yapması önemle rica olunur.

Ekonomi Bakanlığı bireysel yurtdışı fuar teşvik tebliğlerine göre : Stand Maliyeti, Nakliyesi ve 2 Kişilik Ekonomik Sınıf uçak bileti %50 teşvik kapsamındadır.

Vietnam ve Asya Ülkeleri pazarında firmanızı tanıtmak ve ürünlerinizi satmak için en uygun adres olan “IJF’ 2017” Fuarına katılmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuarın geçmiş dönem bilgilerine linkten ulaşabilirsiniz ;  www.vietnamjewelryshow.com