en      tr

Suudi Arabistan Otel Restaurant & Cafe  Ekipmanları Fuarı Saudi Horeca 2017

Saudi Horeca 2017 Fuarına katılımlar devam ediyor.

27 – 29 Kasım 2017 tarihleri arasında Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’ta 7.  gerçekleşecek olan   Otel Restaurant & Cafe  Ekipmanları ve ihtiyaçları ve ikram ürünleri  fuarı  ( Saudi Horeca 2017 ) Suudi Arabistan  ve Çevre ülkelerinin Otel & Restaurant & Café & ikram ürünleri ve ekipmanları  sektörlerinde en iyi fuarıdır. Körfez Arap Ülkelerinin söz sahibi Suudi Arabistan da bu yıl  7.si düzenlenecek fuarda yerinizi şimdiden ayırtmalısınız.

32 ülkeden 300 civarında firmanın katılım gösterdiği fuarı,  geçtiğimiz yıl 41 ülkeden 23.000’den fazla ziyaretçi gezmiştir.

Fuara 20 ülke pavilion bazında katılım göstermektedir.

Geçtiğimiz yıl fuar sırasında 1.7 milyar riyallik iş hacmi oluşurken, 2.6 milyar riyal gelecek 6 ayda anlaşma yapılmıştır.  Fuarın açılışını Suudi arabistan prensi Turki bin Abdullah el Saud gerçekleştirmiştir.

Geçmiş dönemde Türkiye’de ve Dünya’da bilinen marka firmaların katılım gösterdiği fuarda; Uluslar arası firmalara karşı avantajlı yerlere sahip olmak isteyen firmalarımızın erken başvuru yapması önemle rica olunur.

Fuar Maliyetleri;

Boş alan : 285 usd  –  Mobilyalı Full ekipmanlı stand : 340 usd ( Ödemeler  fuarın organizatörüne yapılacaktır. Devlet teşviki % 50’dir. )

Son Katılım ve Vizeler için son başvuru tarihi : 30 Eylül 2017

2017 Türkiyeden Katılan Firmalar; OZTIRYAKILER, INOKSAN, SIRMA  SU, EMF.

2016 Türkiyeden Katılan Firmalar; Inoksan, Oztiryakiler, Emf, Tatmış Gıda, Altuntop, Aksoy-Fatih Aksoy.

Sınırlı sayıda stand kalmıştır.

Ekonomi Bakanlığı yurtdışı bireysel fuar katılım tebliğilerine göre fuarın: Stand Maliyeti, Nakliyesi ve 2 Kişilik Ekonomik Sınıf uçak bileti %50 teşvik kapsamındadır.

Suudi Arabistan ve Körfez Arap ülkeleri pazarında firmanızı tanıtmak ve ürünlerinizi satmak için en uygun adres olan “Saudi Horeca 2017” Fuarına katılmak ve detaylı bilgi almak için fuarın Türkiye Temsilcisi olarak firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Fuarın web sitesi linki ;  www.saudihoreca.com