en      tr

Gar-Tex’2017 Myanmar Uluslararası Tekstil ve Konfeksiyon Makinaları Üretim endüstrisi ve Ürünleri ve yan sanayi Fuarı

Gar-Tex’2017 Myanmar Uluslararası Tekstil ve Konfeksiyon Makinaları Üretim endüstrisi ve Ürünleri ve yan sanayi Fuarı

29 – 31 Mart 2017 tarihleri arasında ilki gerçekleşecek olan  Gar-Tex’2017  Myanmar Uluslararası Tekstil ve Konfeksiyon Makinaları Üretim endüstrisi ve Ürünleri ve yan sanayi Fuarı (Gar-Tex’2017 ) Myanmar ve Çevre  ülkelerinden bir çok profesyonel ziyaretçiyi ağırlayacaktır. Myanmarın en büyük kenti  ve başkenti olan Yangon’da  düzenlenecek fuar  sektörün nabzını tutmaya aday bir organizasyon.

NEDEN MYANMAR?

Myanmar Güneydoğu Asyanın en büyük ülkesidir. Nufusu 70 milyon civarındadır. İş gücü çalışan sayısı 20 milyondur.  Maynmar; çin, tayland, kamboçya, Vietnam ve hindistana nazaran  işçiliğin çok daha ucuz olduğu ülkedir. İşçi maaşları 64 usd’dir. Bu yüzden uluslararası bir çok Tekstil üretici markalarında dikkatini çekmeye başlamıştır. Ucuz işçilik’te Bangladeş ile aynılardır. Bu yüzden de üretim için bir çok fabrikalar kurulmaya başlamıştır.

Tekstil ve Konfeksiyon sektörü ve yan sanayilerini Myanmar devleti  ayrı tutmakta ve desteklemektedir. Üretim konusunda destekler mevcut olup gümrük mevzuatı çok kolay hale getirilmiş ve bir çok vergi düşürülmüştür. Buradaki amaç yabancı yatırımcıların ilgisini çekmek ve Mayanmarda daha fazla üretimhane ve fabrikalar  açılmasını sağlamaktır.

Geçmiş dönemde Dünya’da bilinen marka firmaların katılım gösterdiği fuarda; Uluslar arası firmalara karşı avantajlı yerlere sahip olmak isteyen firmalarımızın erken başvuru yapması önemle rica olunur.

Myanmar ve Güneydoğu Asya Ülkeleri pazarında firmanızı tanıtmak ve ürünlerinizi satmak için en uygun adres olan “Gar-Tex’2017” Fuarına katılmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuarın geçmiş dönem bilgilerine linkten ulaşabilirsiniz ;  www.gartex-myanmar.com