en      tr

Agro Oman’ 2017 Oman Uluslararası Tarım ve Gıda ürünleri – Tarım ve Gıda üretim Teknolojileri ve Makineleri Fuarı

Agro Oman’ 2017 Oman Uluslararası Tarım ve Gıda ürünleri – Tarım ve Gıda üretim Teknolojileri ve Makineleri Fuarı

15 – 17 Mayıs 2017 tarihleri arasında ilk’i gerçekleşecek Oman Uluslararası Tarım ve Gıda ürünleri – Tarım ve Gıda üretim Teknolojileri ve makinaları Fuarı  ( Agro Oman’ 2017 ) Oman ve Çevre  ülkelerinden bir çok profesyonel ziyaretçi çekmektedir.  Fuara şimdiden 5.000 üzerinde online ziyaretçi kaydı yapılmıştır. Oman’ın  en büyük kenti ve Başkenti olan Muskat’ta  düzenlenen fuar ülkede tek olmakla birlikte  sektörün nabzını tutacak.  Oman Expo Center da düzenlenen fuar sektörde büyük ilgi görüyor.

Fuar Oman Sultanlığı  Gıda – Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı  ve Muscat Ticaret ve Sanayi odası destekleri ve himayelerinde  düzenlenmektedir.

Fuarda b2b ikili görüşme organizasyonları da yapılmaktadır.

Fuarda konferans ve seminerlerde bulunmaktadır, ve tüm devlet erkanı fuara ve konferanslara katılmaktadır.

Körfez Arap Ülkeleri arasında Oman, ekonomik gelişmeleri ve yatırımları ile göze çarpan bir ülkedir.

Fuara Tarım ve gıda ürünlerinin yanı sıra HALAL sertifikalı ürün üreticileride katılmaktadır. Fuar Üretimden tüketime tüm tarım ürünleri, deniz ürünleri, gıda ürünlerinin yanısıra üretim teknolojileri makina ve ekipmanlarınada ev sahipliği yapmaktadır.

Geçmiş dönemde Dünya’da bilinen marka firmaların katılım gösterdiği fuarda; Uluslar arası firmalara karşı avantajlı yerlere sahip olmak isteyen firmalarımızın erken başvuru yapması önemle rica olunur.

Oman ve Körfez Arap ülkeleri pazarında firmanızı tanıtmak ve ürünlerinizi satmak için en uygun adres olan “Agro Oman’ 2017” Fuarına katılmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuarın geçmiş dönem bilgilerine linkten ulaşabilirsiniz    www.agro-oman.com