en      tr

4. Cafex’ 2017 Mısır Uluslararası Kafe Restaurant Hotel Ekipmanları ve ikram ürünleri Fuarı

4. Cafex’ 2017 Mısır Uluslararası Kafe Restaurant Hotel Ekipmanları ve ikram ürünleri Fuarı

04 – 07 Mayıs 2017 tarihleri arasında 4. su gerçekleşecek Mısır Uluslararası Cafe Restaurant Hotel Ekipmanları ve ikram ürünleri Fuarı  ( Cafex’ 2017 ) Mısır ve Çevre  ülkelerinden bir çok profesyonel ziyaretçi çekmektedir.  Mısır’ın  en büyük kenti ve Başkenti olan Kahire de  düzenlenen fuar, 4 yıldır sektörün nabzını tutmaya devam ediyor. Kahire Expo Center da düzenlenen fuar sektörde büyük ilgi görüyor.

Fuar Mısır Turizm Bakanlığı  ve Kahire Ticaret ve Sanayi odası destekleriyle düzenlenmektedir.

Geçtiğimiz yıl 14.000 ziyaretçi fuarı gezmiştir. 18 Farklı ülkeden 180 firma fuara katılım sağlamıştır.

Fuarda b2b ikili görüşme organizasyonlarıda yapılmaktadır.

Fuarda konferans ve seminerlerde bulunmaktadır, ve tüm devlet erkanı fuara ve konferanslara katılmaktadır.

Ortadoğunun en büyük ülkeleri arasında yer alan Mısır, Turizm açısından da yine dünya sıralamalarında en ön yerlerde bulunmaktadır.

Geçmiş dönemde Dünya’da bilinen marka firmaların katılım gösterdiği fuarda; Uluslar arası firmalara karşı avantajlı yerlere sahip olmak isteyen firmalarımızın erken başvuru yapması önemle rica olunur.

Ekonomi Bakanlığı bireysel yurtdışı fuar teşvik tebliğlerine göre : Stand Maliyeti, Nakliyesi ve 2 Kişilik Ekonomik Sınıf uçak bileti %50 teşvik kapsamındadır.

Mısır ve Ortadoğu ülkeleri pazarında firmanızı tanıtmak ve ürünlerinizi satmak için en uygun adres olan “Cafex’ 2017” Fuarına katılmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuarın geçmiş dönem bilgilerine linkten ulaşabilirsiniz    www.cafex-me.com