en      tr

26. KoreBuild’ SeulBuild’ 2017 Kore Uluslararası Insaat ve Yapı Malzemeleri Fuarı

26. KoreBuild’ SeulBuild’ 2017 Uluslararası Insaat ve Yapı Malzemeleri Fuarı

4 gün sürecek olan Uzakdoğunun DEV İNŞAAT FUARINA davetlisiniz…

29 Haziran 2 Temmuz  2017 tarihleri arasında 26. sı gerçekleşecek olan Kore Uluslararası Insaat ve Yapı Malzemeleri Fuarı ( KORE BUILD’2017  ) Güney Kore ve Çevre  ülkelerinin inşaat  sektöründeki en büyük fuarıdır.  Geçtiğimiz yıl 37 ülkeden fuara firmalar katılmıştır.

25 sene önce SEULBUILD SHOW adı ile başlayan fuar KoreBuild ile birleşerek devam etmektedir. Korenin en eski ve en büyük yapı fuarıdır. Yılda 2 kez düzenlenmektedir.

Kintex fuar alanında şubat ayında 55.000 m2 fuar alanının tümünde açılan fuar 2016 da ;  yerli ve uluslararası toplamda 3.000 firmanın katılımı ile gerçekleşmiştir. Fuar Asya Pazarının en büyük fuarlarının başında gelmektedir.

Haziran ayında 25 bin m2 lik Coex fuar alanında düzenlenmektedir. Geçtiğimiz yıl  900 stand’ta 21 ülkeden toplam 320 firmanın katılımı ile gerçekleşmiştir.

Fuarı destekleyen kurumlar arasında; Kore sanayi ve Ticaret bakanlığı, Ulaştırma ve Altyapı bakanlığı, Endüstri ve Enerji  ve elektrik su Bakanlıkları, Kore ev ve arsa birliği ,  kore mimarlar mühendistler odası, kore inşaat odası , Müteahitler birliği, Kore cam endüstrisi birliği, İnşaatçılar federasyonu ve SEUL – GYEONGGI – GOYANG kent belediyeleri başta olmak üzere daha bir çok kurum ve kuruluş tarafından desteklenmektedir.

Geçmiş dönemde Dünya’da bilinen marka firmaların katılım gösterdiği fuarda; Uluslar arası firmalara karşı avantajlı yerlere sahip olmak isteyen firmalarımızın erken başvuru yapması önemle rica olunur.

Ekonomi Bakanlığı teşvik listesinde yer alan fuarın: Stand Maliyeti, Nakliyesi ve 2 Kişilik Ekonomik Sınıf uçak bileti %50 teşvik kapsamındadır.

Güney Kore ve Asya pazarında firmanızı tanıtmak ve ürünlerinizi satmak için en uygun adres olan “KORE BUILD’2017 ” Fuarına katılmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuarın geçmiş dönem bilgilerine linkten ulaşabilirsiniz ;  http://2017.khfair.com/english/