en      tr

15. Plastec’ 2017 Belarus Uluslararası Plastik – Polimer meteryal ve ürünler – Makineleri ve Teknolojileri

IMTECH 2017 INDUSTRIAL WEEK BELARUS

15. Plastec’ 2017 Belarus Uluslararası Plastik, Polimer meteryal ve ürünler, Makineleri ve Teknolojileri – İMTECH’2017

23 – 26 Mayıs 2017 tarihleri arasında 15. si gerçekleşecek olan  Belarus Uluslararası Plastik, Polimer meteryal ve ürünler, Makineleri ve Teknolojileri  (Plastec’ 2017 ) Belarus ve Çevre  ülkelerinden bir çok profesyonel ziyaretçi çekmektedir.  Belarus’un en büyük kenti ve başkenti olan Minks’te  düzenlenen fuar 15 yıldır sektörün nabzını tutmaya devam ediyor.

Fuarı Belarus Endüstri Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı  ve Enerji Bakanlığı desteklemektedir.

Bütün devlet kurumları Endüstri Forumu haftası organizasyonuna katılmakta ve fuarda konferans’ta düzenlenmektedir.

10 milyonluk  nufusu ile Belarus, Baltık pazarına açılan kapıdır. Avrupa ile ticarette Rusyanın ve Orta Asyanın Avrupaya geçiş kapısı sayılan ülkedir.

Geçtiğimiz yıl 10.000 ziyaretçi fuarı gezmiştir. 12 Farklı ülkeden 220 firma fuara katılım sağlamıştır.

Geçmiş dönemde Dünya’da bilinen marka firmaların katılım gösterdiği fuarda; Uluslar arası firmalara karşı avantajlı yerlere sahip olmak isteyen firmalarımızın erken başvuru yapması önemle rica olunur.

Ekonomi Bakanlığı bireysel yurtdışı fuar teşvik tebliğlerine göre : Stand Maliyeti, Nakliyesi ve 2 Kişilik Ekonomik Sınıf uçak bileti %50 teşvik kapsamındadır.

Belarus ve Baltık Ülkeleri pazarında firmanızı tanıtmak ve ürünlerinizi satmak için en uygun adres olan “Plastec’ 2017” Fuarına katılmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuarın geçmiş dönem bilgilerine linkten ulaşabilirsiniz ;  www.expoforum.by