en      tr

15. IJF’ 2017 Vietnam Uluslararası Kuyumculuk ve Mücevherat Fuarı

15. IJF’ 2017 Vietnam Uluslararası Kuyumculuk ve Mücevherat Fuarı

18 – 21 Mayıs 2017 tarihleri arasında 15. si gerçekleşecek olan  Vietnam Uluslararası Kuyumculuk ve Mücevherat Fuarı  ( IJF’ 2017 ) Vietnam ve Çevre  ülkelerinden bir çok profesyonel ziyaretçi çekmektedir.  Vietnam  en büyük kenti olan Ho Chi Minh’de  düzenlenen fuar 15 yıldır sektörün nabzını tutmaya devam ediyor.

Fuar Vietnam sanayi ve Ticaret Bakanlığı ve World Trade Fair tarafından birlikte organize edilmektedir.

Geçtiğimiz yıl 15.000 ziyaretçi fuarı gezmiştir. 20 Farklı ülkeden 220 firma fuara katılım sağlamıştır.

Vietnam son 5 senedir istikrarlı büyümesi sayesinde Asya’nın yükselen yıldızı lakabını almıştır.

Vietnam fuarına katılan uluslararası firmalar, fuara getirdiği ürünleri fuarda kolaylıkla satabilirler. Satışlar için Vergilendirme; ( Fuarın son günü forwarder tarafından belirlenecek ve raporlanarak ) satılan ürünlerin toplam vergi oranı % 13 e düşürülmüştür.

2017 Fuarı için italya pavilyon olarak katılmaktadır.

Geçtiğimiz fuara Türkiyeden katılan firmalar ;

Arpaş – Atasay – Goldaş – On Mücevherat – Altınböcek – Golden Bug Jewellery – Cetaş – Fmb Jewellery – Gusto Özname Kuyumculuk – Lara Kuyumculuk  – Alpress Kalıpçılık

2017 Mayıs Fuarı satışlarımız başlamıştır. Türkiye için fuar girişine yakın pavilyonlar ayırılmıştır.

Fuarda Parakende satış yapmakta mümkündür. Fuarın Resmi taşıyıcı ve gümrük firması BRINGS’tir.

Geçmiş dönemde Türkiye de ve Dünya’da bilinen marka firmaların katılım gösterdiği fuarda; Uluslar arası firmalara karşı avantajlı yerlere sahip olmak isteyen firmalarımızın erken başvuru yapması önemle rica olunur.

Ekonomi Bakanlığı bireysel yurtdışı fuar teşvik tebliğlerine göre : Stand Maliyeti, Nakliyesi ve 2 Kişilik Ekonomik Sınıf uçak bileti %50 teşvik kapsamındadır.

Vietnam ve Asya Ülkeleri pazarında firmanızı tanıtmak ve ürünlerinizi satmak için en uygun adres olan “IJF’ 2017” Fuarına katılmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuarın geçmiş dönem bilgilerine linkten ulaşabilirsiniz ;  www.vietnamjewelryshow.com