+90 541 322 4426
en      tr

Sosyal Medyada Biz}

Expo Horeca’2017 Russia Uluslararası Hotel Restaurant ve Kafe Ekipmanları ve ikram ürünleri fuarı

Expo Horeca’2017 Russia Uluslararası Hotel Restaurant ve Kafe Ekipmanları ve ikram ürünleri fuarı

15. Expo Horeca’2017 Uluslararası Hotel Restaurant ve Kafe Ekipmanları ve ikram ürünleri fuarı

02 – 05 Mart 2017 tarihleri arasında 15. si gerçekleşecek olan  Uluslararası Hotel Restaurant ve Kafe Ekipmanları ve ikram ürünleri fuarı ( Expo Horeca’2017 ) Rusya ve Çevre  ülkelerinden bir çok profesyonel ziyaretçi çekmektedir.  Rusyanın en büyük 2.ci kenti olan St.Petersburgta düzenlenen fuar 15 yıldır sektörde büyümeye devam eden bir organizasyondur.

Fuar Rusya sanayi ve Ticaret Bakanlığı ve Turizm Bakanlığı destekleri başta olmak üzere bir çok devlet kurumundan ve birlik ve dernekler tarafından da desteklenmektedir.

Geçtiğimiz yıl 25.000 ziyaretçi fuarı gezmiştir.

Rusya ile düzelen ilişkilerimizin ve işbirliğimizin Hotel Restaurant endüstrisi sektöründe de devam edeceği kanaatindeyiz.

Otellerden Restaurantlardan Kafelerden ve daha bir çok işletmeden profesyonel ziyaretçi çeken, organizasyon içinde b2b toplantıları ile katılımcılarını memnun etmeyi başaran bu fuarda olmalısınız.

Geçmiş dönemde Dünya’da bilinen marka firmaların katılım gösterdiği fuarda; Uluslar arası firmalara karşı avantajlı yerlere sahip olmak isteyen firmalarımızın erken başvuru yapması önemle rica olunur.

Ekonomi Bakanlığı bireysel yurtdışı fuar teşvik tebliğlerine göre : Stand Maliyeti, Nakliyesi ve 2 Kişilik Ekonomik Sınıf uçak bileti %50 teşvik kapsamındadır.

Rusya ve Baltık Ülkeleri pazarında firmanızı tanıtmak ve ürünlerinizi satmak için en uygun adres olan “Expo Horeca’2017” Fuarına katılmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuarın geçmiş dönem bilgilerine linkten ulaşabilirsiniz ;  www.horeca-expo.ru

26 Aralık 2017