+90 541 322 4426
en      tr

Sosyal Medyada Biz}

Cannes Uluslararası Lüks Gayrimenkul & Yatırım Fuarı- Cannes Emigration & Luxury Property Expo

Cannes Uluslararası Lüks Gayrimenkul & Yatırım Fuarı- Cannes Emigration & Luxury Property Expo

Cannes Uluslararası Lüks Gayrimenkul & Yatırım Fuarı

 

26 – 27 Ekim 2017 tarihleri arasında Fransa Cannes’ da  gerçekleşecek olan Cannes Uluslararası Lüks Gayrimenkul & Yatırım Fuarı  ( Cannes Emigration & Luxury Property Expo 2017 ) ülkenin ilk ve tek Lüks Gayrimenkul fuarıdır.   Fransanın en gözde turizm kentlerinin başında gelen Cannes’ da düzenlenecek bu fuarda mutlaka olmalısınız.

Fuar uluslararası gösterimlerin yapıldığı en meşhur alan olan Palais des Festivals et des Congres’te düzenlenmektedir.

Birçok ülkeden Lüks Gayrimenkul pazarlama şirketlerininde katılımcı olarak yer aldığı fuara, başta Avrupa olmak üzere bir çok ülkeden gayrimenkul yatırımcılarının ve alım heyetlerinin ziyaret etmeleri beklenmektedir.

Ülkede Lüks  gayrimenkul sektörünün ilk ve tek fuarıdır.

Fuar standlarının büyük çoğunluğu satılmıştır.

Gelir grubu yüksek ziyaretçi potansiyeli olan fuara Türkiye’den Sönmez Real Estate firması katılım sağlamış olup, satışlarımız devam etmektedir.

30 ülkeden  bilinen marka firmaların katılım gösterdiği fuarda; Uluslar arası firmalara karşı avantajlı yerlere sahip olmak isteyen firmalarımızın erken başvuru yapması önemle rica olunur.

Fransa ve Avrupa ülkeleri pazarında firmanızı tanıtmak ve ürünlerinizi satmak için en uygun adres olan “Cannes Emigration & Luxury Property Show 2017” Fuarına katılmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuarın web sitesi linki ;  www. ielpe.com  (  Ingiltere merkezli Fuar organizatörü fuarı 7 ülkede organize etmektedir.  )

26 Aralık 2017