+90 541 322 4426
en      tr

Sosyal Medyada Biz}

Big5 Outdoor Design & Build Show

Big5 Outdoor Design & Build Show

Dubai Big5 Outdoor Design & Build Show 2017 Fuarına katılımlar devam ediyor.

 

25 – 27 Eylül 2017 tarihleri arasında 9.  gerçekleşecek olan Dubai  Uluslararası Outdoor Dizayn – Çevre Düzenleme ve Park ve Bahçeler  Fuarı  ( Big5 Outdoor Show 2017 ) Birleşik Arap Emirlikleri ve Çevre ülkelerinin Çevre Düzenleme & Dizayn ve Park ve Bahçecilik sektörlerinde en iyi fuarıdır. Körfez Arap Ülkelerinin yıldızı Dubai de  9. düzenlenecek bu fuarda yerinizi şimdiden ayırtmalısınız.

Başta Belediyelerin ve Bakanlıklar yetkililerinin büyük rağbet gösterdiği fuarı toplamda 8.357 profesyonel kişi ziyaret etmiştir.

Fuara pavilyon bazında katılan ülkeler; Australya, Kanada, Çin, Danimarka, Belçika, Fransa, Almanya, Hindistan, İran, İtalya, Malezya, Hollanda, Suudi Arabistan, Güney Kore, İspanya, ingiltere.

2016 yılında 23 ülkeden toplamda 200 civarında katılımcı katılmıştır.

Fuarı Ziyaret eden bazı Kurum ve Kuruluşlar; Dubai Holding, Emaar, Dubai Parklar ve bahçeler müdürlüğü, Dubai belediyesi, Ulaştırma bakanlığı, çevre bakanlığı, Abudhabi belediyesi, Abudhabi park ve bahçeler konseyi, Fujeriah belediyesi, Sharjah belesiyesi, Ajman belediyesi, rak belediyesi, al ain belediyesi, bir çok gayrimenkul ve inşaat şirketleri ve mimari ofisler, çevre düzenleme firmaları…

Ortadoğunun en büyük fuar organizatörü olan DMG Events firmasının ( BİG5, ADIPEC, INDEX, HOTEL SHOW, etc…fuarlarının organizatörü ) düzenlediği körfez ülkelerinin en büyük çevre düzenleme fuarıdır.

Geçmiş dönemde Türkiye’de ve Dünya’da bilinen marka firmaların katılım gösterdiği fuarda; Uluslar arası firmalara karşı avantajlı yerlere sahip olmak isteyen firmalarımızın erken başvuru yapması önemle rica olunur.

Türkiyeden Katılan firmalar; Barış Tente, Cemer Kent Ekipmanları, Kings Garden Mermercilik, Mertoğlu Çevre, Park Dizayn,  Park Kent

Sınırlı sayıda stand kalmıştır.

Ekonomi Bakanlığı yurtdışı bireysel fuar katılım tebliğilerine göre fuarın: Stand Maliyeti, Nakliyesi ve 2 Kişilik Ekonomik Sınıf uçak bileti %50 teşvik kapsamındadır.

Bae ve Körfez Arap ülkeleri pazarında firmanızı tanıtmak ve ürünlerinizi satmak için en uygun adres olan “Big5 Outdoor Show 2017” Fuarına katılmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuarın web sitesi linki ;  www.theoutdoorshow.ae

26 Aralık 2017