+90 541 322 4426
en      tr

Sosyal Medyada Biz}

6. Pakistan – Lahor Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri

6. Pakistan – Lahor Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri

16-18 Mart 2017 tarihleri arasında 6. sı gerçekleşecek olan Pakistan Uluslararası Güneş Enerjisi  ve Teknolojileri  Fuarı (Solar Pakistan 2017 ) Pakistan ve Çevre  ülkelerinin Güneş Enerjisi  sektöründeki tek profesyonellere hitap eden fuarıdır. Geçtiğimiz yıl 17 ülkeden fuara firmalar katılmıştır.

Fuarı geçen yıl yönetici ve satınalmacılar başta olmak üzere toplam 12.700 kişi ziyaret etmiştir. Fuarı Pakistanın en büyük fuarı organizatörü düzenlemektedir.

Güneş enerji sistemleri Pakistanda oldukça fazla kullanılmaya başlanmıştır. Halkın çok talep gösterdiği Günej enerji  sistemlerinin büyük çoğunluğu yurtdışından ithal edilmektedir.

Geçmiş dönemde Dünya’da bilinen marka firmaların katılım gösterdiği fuarda; Uluslar arası firmalara karşı avantajlı yerlere sahip olmak isteyen firmalarımızın erken başvuru yapması önemle rica olunur.

Fuar katılım ücreti  270 USD/m2’dir.

Ekonomi Bakanlığı teşvik listesinde yer alan fuarın: Stand Maliyeti, Nakliyesi ve 2 Kişilik Ekonomik Sınıf uçak bileti %50 teşvik kapsamındadır.

Pakistan pazarında firmanızı tanıtmak ve ürünlerinizi satmak için en uygun adres olan “Solar Pakistan 2017” Fuarına katılmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuarın geçmiş dönem bilgilerine linkten ulaşabilirsiniz ;  http://solarfairpakistan.com

13 Aralık 2016