+90 541 322 4426
en      tr

Sosyal Medyada Biz}

6. Kuveyt Uluslararası Yat ve Deniz Araçları Fuarı

6. Kuveyt Uluslararası Yat ve Deniz Araçları Fuarı

28-31 Mart 2017 tarihleri arasında 5. si gerçekleşecek olan Kuveyt Uluslararası Yat ve Deniz Araçları Fuarı (Kuwait Yat Show 2017 )Kuveyt başbakanlığının bünyesinde organize edilmektedir. Ayrıca Başbakan bu yılda fuarın açılışını gerçekleştirecektir.

Fuarı geçtiğimiz yıl 10.000 kişinin üzerinde ziyaretçi gezmiştir. Ayrıca kayıtlı 3.000 VIP  ziyaretçi alıcı olarak fuarı ziyaret etmişlerdir. Körfez ülkelerinde Katar, Suudi Arabistan, Bae, Umman ayrıca Lübnan, Ürdün de  oldukça fazla ziyaretçi çeken bir fuardır.

Körfez ülkeleri arasında en çok kayıtlı YAT  Kuveytte bulunmaktadır.  15 bin adet kayıtlı YAT bulunmaktadır.

Kuveyt Başbakanlığının bünyesinde yapılan fuara reklam çalışmaları çok ciddi bir şekilde devam etmektedir. Bu seneki fuara 500.000 usd reklam harcaması yapılmaktadır.

VIP ziyaretçileri arttırmak için çalışmalar yapılmaktadır.

Geçmiş dönemde Dünya’da bilinen marka firmaların katılım gösterdiği fuarda; Uluslar arası firmalara karşı avantajlı yerlere sahip olmak isteyen firmalarımızın erken başvuru yapması önemle rica olunur.

Ekonomi Bakanlığı teşvik listesinde yer alan fuarın: Stand Maliyeti, Nakliyesi ve 2 Kişilik Ekonomik Sınıf uçak bileti %50 teşvik kapsamındadır.

Kuveyt ve Körfez pazarında firmanızı tanıtmak ve ürünlerinizi satmak için en uygun adres olan “Kuwait Yat Show 2017” Fuarına katılmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuarın geçmiş dönem bilgilerine linkten ulaşabilirsiniz ;  http://www.kuwaityachtshow.com

13 Aralık 2016