+90 541 322 4426
en      tr

Sosyal Medyada Biz}

5. Wihe 2017 Polonya Uluslararası Medikal Ekipmanlar ve Hastane Donanımları Fuarı

5. Wihe 2017 Polonya Uluslararası Medikal Ekipmanlar ve Hastane Donanımları Fuarı

5. Polonya Uluslararası Medikal Ekipmanlar ve Hastane Donanımları Fuarı

19 – 21 Ekim 2017 tarihleri arasında başkent Varşova da  5. si gerçekleşecek olan Polonya  Uluslararası Medikal Ekipmanlar ve Hastane Donanımları Fuarı ( Wihe Hospital 2017 ) dünyanın en büyük fuar organizatörlerinden olan ITE ile Lentewenc tarafından organize edilmektedir.

Fuarı geçtiğimiz yıl 3.000 üzerinde profesyonel alıcı/ziyaretçi gezmiştir. Ayrıca medical ürünler distribütörleriyle ve hastane satın alma müdürleri ile toplamda 80 B2B ikili görüşme toplantısı düzenlenmiştir.  Fuar polonyanın tek profesyonel medical ekipman ve hastane donanımları fuarıdır.

Polonyada 966 hastane toplamda 188.000 yatakla hizmet vermektedir. 2014 – 2020 yılları arasında Sağlık bakanlığı sektöre 12 milyar euro yatırım kararı almış ve başarı ile uygulanmaktadır.

500 milyon tüketicinin olduğu avrupa birliğine açılan kapılardan birisi olan polonya 40 milyon nüfusu ve güçlü ekonomisi ile Sağlık sektöründe 2017 yılı mayıs itibarı ile %5.7 büyüme hacmini yakalamıştır.

Polonya Avrupanın en büyük ekonomilerinden biri olma yolunda ilerlemektedir. TOBB’nin hedef ülkeler arasında gösterdiği polonya, Fuar katılımlarında teşvik oranı % 70’tir.

Fuarı destekleyen kurumlar, ; Polish hospital federation, Economic Chamber Medicine Polska, National chamber of commerce, Polish chamber of commerce of medical devices PolMed, Poland nationwide association of private hospitals, Polish innovative medical cluster PIKMED, Medical engineering societi SIMP…

Geçmiş dönemde Dünya’da bilinen marka firmaların katılım gösterdiği fuarda; Uluslar arası firmalara karşı avantajlı yerlere sahip olmak isteyen firmalarımızın erken başvuru yapması önemle rica olunur.

Ekonomi Bakanlığı teşvik listesinde yer alan fuarın: Stand Maliyeti, Nakliyesi ve 2 Kişilik Ekonomik Sınıf uçak bileti %70 teşvik kapsamındadır.

Polonya  pazarında firmanızı tanıtmak ve ürünlerinizi satmak için en uygun adres olan “Wihe Hospital 2017” Fuarına katılmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuarın geçmiş dönem bilgilerine linkten ulaşabilirsiniz ;  www.wihehospital.pl

04 Mayıs 2017