+90 541 322 4426
en      tr

Sosyal Medyada Biz}

4. Polonya Uluslararası Gıda ve içecek Fuarı

4. Polonya Uluslararası Gıda ve içecek Fuarı

11-13 Nisan 2017 tarihleri arasında başkent Varşova da  4. su gerçekleşecek olan Polonya  Uluslararası Gıda ve içecek ürünleri Fuarı ( World Food Warsaw 2017 )dünyanın en büyük fuar organizatörlerinden olan ITE tarafından organize edilmektedir.

Fuarı geçtiğimiz yıl 5.000 üzerinde profesyonel alıcı ziyaretçi gezmiştir. Ayrıca gıda toptancı ve distribütörleriyle 348 B2B ikili görüşme toplantısı düzenlenmiştir.  Fuar polonyanın en büyük gıda fuarıdır.

Polonya Avrupanın en büyük ekonomilerinden biri olma yolunda ilerlemektedir. TOBB’nin hedef ülkeler arasında gösterdiği polonya, Fuar katılımlarında teşvik oranı % 70’tir.

Geçmiş dönemde Dünya’da bilinen marka firmaların katılım gösterdiği fuarda; Uluslar arası firmalara karşı avantajlı yerlere sahip olmak isteyen firmalarımızın erken başvuru yapması önemle rica olunur.

Ekonomi Bakanlığı teşvik listesinde yer alan fuarın: Stand Maliyeti, Nakliyesi ve 2 Kişilik Ekonomik Sınıf uçak bileti %70 teşvik kapsamındadır.

Polonya  pazarında firmanızı tanıtmak ve ürünlerinizi satmak için en uygun adres olan “World Food Warsaw 2017” Fuarına katılmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuarın geçmiş dönem bilgilerine linkten ulaşabilirsiniz ;  http://www.worldfood.pl

13 Aralık 2016