+90 541 322 4426
en      tr

Sosyal Medyada Biz}

4. idf’2017 Uluslararası Oman Mobilya ve Dekorasyon Fuarı

4. idf’2017 Uluslararası Oman Mobilya ve Dekorasyon Fuarı
4. idf’2017 Uluslararası Oman Mobilya ve Dekorasyon Fuarı

13 – 15 Subat 2017 tarihleri arasında 4. su gerçekleşecek olan OMAN Uluslararası Mobilya, iç Dizayn ve Dekorasyon Fuarı ( IDF’2017 ) Oman ve Çevre  ülkelerinden bir çok profesyonel ziyaretçi çekmektedir.  3 yıldır açılan ITALYA pavilyonuna,  geçtiğimiz yıl 35 italyan şirketi  fuara katılmıştır.

Fuar Oman imar ve iskan bakanlığı ile birlikte düzenleniyor ve Bakan tarafından açılışı yapılıyor.

Geçtiğimiz yıl 5.000 profesyonel ziyaretçi toplamda 17 bin kişi fuarı gezmiştir.

Oman sultanlığının desteklediği bakanların fuarın açılışında bulunduğu ülkenin tek mobilya iç dizayn ve dekorasyon fuarıdır.

Ekonomik anlamda büyük gelişmeler gösteren ülkede refah seviyeside bir hayli yüksektir. Mobilya, iç dizayn ve dekorasyon ürünlerine ülkede ciddi para harcanmaktadır.

İtalyan dizan ve iç mimarı şirketlerinin en önemli hedef ülkelerinden biri olan Oman’a Devlet yetkilileri ve Bakanlar Türkiyeden şirketlerin katılım göstermesini ve ilgilerini beklediğini belirttiler.

Fuarın Katılımcı Profili;

Mobilya

Ev Tekstili

Dekorasyon Urunleri

Mutfak Banyo ve Aksesuarlar

Yer döşemeler – Tavan

Aydınlatma – Armatür

Geçmiş dönemde Dünya’da bilinen marka firmaların katılım gösterdiği fuarda; Uluslar arası firmalara karşı avantajlı yerlere sahip olmak isteyen firmalarımızın erken başvuru yapması önemle rica olunur.

Ekonomi Bakanlığı bireysel yurtdışı fuar teşvik tebliğlerine göre : Stand Maliyeti, Nakliyesi ve 2 Kişilik Ekonomik Sınıf uçak bileti %50 teşvik kapsamındadır.

Oman ve Körfez Arap Ülkeleri pazarında firmanızı tanıtmak ve ürünlerinizi satmak için en uygun adres olan “IDF’2017 ” Fuarına katılmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuarın geçmiş dönem bilgilerine linkten ulaşabilirsiniz ;  http://www.idfoman.com

29 Aralık 2016