+90 541 322 4426
en      tr

Sosyal Medyada Biz}

2. Uluslararası Kamboçya İnşaat ve Yapı malzemeleri fuarı satışları devam ediyor.

2. Uluslararası Kamboçya İnşaat ve Yapı malzemeleri fuarı satışları devam ediyor.

2. Kamboçya Uluslararası Insaat ve Yapı Malzemeleri Fuarı 2017

Dünyanın en hızlı büyüyen pazarlarından biri olan KAMBOÇYA’nın başkenti Phnom Penh’te bu yıl 2.ci gerçekleşecek olan CAD’2017 ( Cambodia Architect & Decor )  fuarı satışları başlamıştır.

8 – 10 Haziran 2017 tarihleri arasında 2. sı gerçekleşecek olan Uluslararası Insaat ve Yapı Malzemeleri Fuarı ( CAD’2017  ) Ülkenin  inşaat  sektöründeki tek ve en büyük fuarıdır.  Geçtiğimiz yıl 10 ülkeden yaklaşık 150 katılımcı-marka fuara firmalar katılmıştır.

2015 yılında Ülke de imar bakanlığı ve çevre bakanlığı tarafından onaylanan inşaat projeleri hacmi 4.5 milyar dolardır.

2015 yılında sadece başkent Phnom Penh’te toplam 7.7 milyon m2’lik 2.300 adet inşaat projesi onaylanmıştır.

2016 ilk yarısında 1.2 milyon metric ton inşaat malzemesi ithal edilmiştir. Çelik ithalatı % 32 artmıştır. Diğer inşaat ve yapı malzemelerindeki ithalat artış oranı % 38 olmuştur.

Ocak – Mayıs 2016 tarihleri arasında 6.5 milyar dolar değerinde toplam 990 proje onaylanmıştır.

Fuarı destekleyen kurumlar arasında;  İmar bakanlığı, Çevre Bakanlığı, Sanayi ve Ticaret bakanlığı ve odalar birliği, mimarlar birliği, inşaat ve mühendisler birliği, ulaştırma bakanlığı ve diğer ilgili birlikler bulunmaktadır.

İnşaat sektörüne çok ciddi yatırımlar yapan ve hızlı büyüyen bu pazarda mutlaka olmalısınız.

Geçmiş dönemde Dünya’da bilinen marka firmaların katılım gösterdiği fuarda; Uluslar arası firmalara karşı avantajlı yerlere sahip olmak isteyen firmalarımızın erken başvuru yapması önemle rica olunur.

Ekonomi Bakanlığı teşvikli yurtdışı fuarlar tebliğlerine göre : Stand Maliyeti, Nakliyesi ve 2 Kişilik Ekonomik Sınıf uçak bileti %50 teşvik alınabilir.

Güney Kore ve Asya pazarında firmanızı tanıtmak ve ürünlerinizi satmak için en uygun adres olan “Kamboçya İnşaat Fuarı ” Fuarına katılmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuarın geçmiş dönem bilgilerine linkten ulaşabilirsiniz ;  http://www.cambodiaarchitectdecor.com

Cambodia Architect & Decor 2017 Fuarı

Türkiye Yetkili Ofisi

Expo Global Fuarcılık

06 Mart 2017