+90 541 322 4426
en      tr

Sosyal Medyada Biz}

15. Led OLed’2017 Kore Uluslararası Led Ürünler ve Aydınlatma Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı

15. Led OLed’2017 Kore Uluslararası Led Ürünler ve Aydınlatma Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı

15. Led OLed’2017 Kore Uluslararası Led Ürünler ve Aydınlatma Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı

27 – 29 Haziran 2017 tarihleri arasında 15. si gerçekleşecek olan Kore Uluslararası Led Ürünler ve Aydınlatma Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı ( Led OLed’2017 ) Güney Kore ve Çevre  ülkelerinin Led ve Aydınlatma sektöründeki en büyük fuarıdır.  Geçtiğimiz yıl 15 ülkeden fuara firmalar katılmıştır.

2017 fuarı için şuana kadar 15 ülkeden  350 katılımcı firma 800 stand satın almıştır.

Fuarın organizasyon komitesinde ;  Kore Led ve Aydınlatma sanayicileri birliği, Kore Aydınlatma ve led endüstrisi derneği, Kotra ve ExpoNu Bulunmaktadır.

Fuarı Destekleyen kurumlar arasında; Kore Ticaret ve sanayi ve endüstri bakanlığı, Teknoloji Enstitüsü, Elektrik ve Kominikasyon araştırma enstitüsü, Elektronik teknolojileri enstitüsü, Ticaret ve Sanayi Bakanlığı, Ticaret odaları birliği, Aydıtlama teknolojileri enstitüsü ve diğer bir çok enstitüler, çin ve japonya aydınlatma endüstrisi birlikleri bulunmaktadır.

Fuarı geçtiğimiz yıl 15 bin ziyaretçi gezmiştir. Fuar içinde çeşitli konferanslarda bulunmaktadır.

Çin dışında çevre ülkelerin arasında sektörün en büyük fuarıdır. Fuar dünyanın ilk Led Endüstrisi Fuarı olma özelliği taşımaktadır.

Geçmiş dönemde Dünya’da bilinen marka firmaların katılım gösterdiği fuarda; Uluslar arası firmalara karşı avantajlı yerlere sahip olmak isteyen firmalarımızın erken başvuru yapması önemle rica olunur.

Ekonomi Bakanlığı teşvik listesinde yer alan fuarın: Stand Maliyeti, Nakliyesi ve 2 Kişilik Ekonomik Sınıf uçak bileti %50 teşvik kapsamındadır.

Güney Kore ve Asya pazarında firmanızı tanıtmak ve ürünlerinizi satmak için en uygun adres olan “Led OLed’2017” Fuarına katılmak ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fuarın geçmiş dönem bilgilerine linkten ulaşabilirsiniz ;  www.ledexpo.com

Led OLed’2017 FUARI

Türkiye Yetkili Ofisi

Expo Global Fuarcılık

 

 

24 Mart 2017